Zapraszam na zajęcia z jazdy na nartorolkach z Instruktorem

Nartorolki

Czy próbowaliście już jazdy na nartorolkach? 🤔
🔹Ogromną zaletą tego sportu jest jego uniwersalność. Nartorolki sprawdzą się dla osób w każdym wieku i o różnej kondycji.
🔹Trening na nartorolkach kształtuje przede wszystkim wytrzymałość, równowagę oraz koordynację. Stanowi również świetną bazę do biegania na nartach zimą. Zapraszam na zajęcia! Zarówno osoby całkowicie początkujące, jak i te mające doświadczenie.

Trzy główne powody, dlaczego warto zacząć jeździć na nartorolkach.

Nartorolki angażują całe ciało, wzmacniają mięśnie i umożliwiają świetny trening cardio, a równocześnie poprawiają balans i koordynację.

Aktywność na świeżym powietrzu dostarcza niezwykle dużej dawki pozytywnej energii i dobrego samopoczucia. Dodatkowo masz możliwość podziwiania walorów przyrody i nie musisz ograniczać się do zamkniętej siłowni.

Na nartorolkach może biegać każdy! Początkujący, zaawansowani, dzieci, a nawet seniorzy.  Bardzo ważnym elementem szkolenia w okresie bezśnieżnym jest praca nad równowagą i koordynacją.

Przy regularnych treningach nawet najtrudniejsze ćwiczenia techniczne stają się łatwe! Wypracuj wszystkie błędy na nartorolkach, aby w zimie biegać poprawnie

Jeśli chcesz postawić pierwsze kroki na nartorolkach lub zadbać o swoją formę przed sezonem zimowym to serdecznie zapraszam na zajęcia, które będą odbywać się w Jakuszycach lub ustalimy dogodne miejsce dla Ciebie.
Zajęcia prowadzone są na trasach dla nartorolek lub w  innych bezpiecznych miejscach, które możemy ustalić 🙂

Ceny Lekcji i Pakietów:

  • w pakietach rezerwacja oraz dobór sprzętu GRATIS
  • szkolenie na nartorolkach od 60 zł za godzinę
  • w pakiecie filmy i zdjęcia GRATIS
  • grupy i pakiety indywidualna wycena
  • komplet sprzętu (buty, kijki, nartorolki) GRATIS

Zapraszam do rezerwacji pozytywnej energii już od maja do listopada.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli tu pozostaniesz uznamy że wyrażasz na to zgodę.

Przewiń do góry
+48 500 525 292