• Wycieczki na rowerach

 • Wycieczki na rowerach

 • Wycieczki na rowerach

 • Wycieczki na rowerach

 • Wycieczki na rowerach

 • Wycieczki na rowerach

 • Wycieczki na rowerach

 • Wycieczki na rowerach

Wycieczki na rowerach

Zapraszamy na wspólne wycieczki na rowerach w krainie rowerowej i single track już od maja do listopada.

W sezonie letnim zajmuję się organizacją wycieczek tematycznych na rowerach w największej Krainie Rowerowej w Polsce – Górach Izerskich oraz najciekawszymi polsko – czeskimi single trackami o każdym poziomie trudności.

Tu sezon rowerowy rozpoczyna się już od maja, a kończy dopiero pod koniec października. Nie ma takiego drugiego miejsca w Polsce na tej wysokości gdzie trasy rowerowe sprzyjają każdemu rowerzyście a trasy znajdują się w otoczeniu pięknej przyrody Gór Izerskich zapierającej dech w piersiach. Jestem certyfikowanym instruktorem turystyki rowerowej i animatorem czasu wolnego w zakresie:

 • prowadzenia wycieczek tematycznych z instruktażem i animacjami na rowerach w górach Izerskich dla każdego indywidualnie lub w grupach.
 • prowadzenia wycieczek turystycznych z doskonaleniem techniki na rowerach (górskich, elektrycznych) w Krainie Rowerowej na trasach Polsko – Czeskich
 • szkoleń technicznych na Singletrackach, mtb, xc, enduro, downhill,
 • zapewnienia profesjonalnego doboru sprzętu przez cały rok w wypożyczalni, w których mam wynegocjowane rabaty.

Swoją działalność prowadzę na terenie Szklarskiej Poręby, Jakuszyc, Świeradowa, Karpacza oraz Czech. Jestem do dyspozycji dla Państwa przez cały rok na miejscu.

 

Bajeczne Single-tracki w Jakuszycach – to jednokierunkowe trasy rowerowe ,które prowadzą przez las Izerski z Jakuszyc do Szklarskiej Poręby. Liczne kładki, mostki, podjazdy, zjazdy dla każdego coś dobrego 🙂

Spektakularne widoki po drodze z Kopalni Stanisław na Karkonosze lub z Wysokiego Kamienia to niezwykłe miejsca. Uczucie licznych zjazdów, które towarzyszy podczas jazdy rowerem na Single-track to odpowiedni % nachylenia tras , który ma zapewnić dobrą zabawę na zjazdach i mniej męczących podjazdach.

Zapraszam na wycieczki , szkolenia techniczne i naukę z jazdy na Single Track nie tylko w Jakuszycach ale również w Świeradowie, okolice Jeleniej Góry Olbrzymy oraz najlepsze Polsko-Czeskie Single-track w okolicy.

Kraina Rowerowa zaprasza Wszystkich – szutrowe trasy, asfaltowe łatwe i na płaskim terenie na ,które wjedziemy każdym rowerem. Poziomów trudności jest kilka od najłatwiejszych do najtrudniejszych technicznie, zielone i niebieskie dla dzieci, rodzin, początkujących, czerwone bardziej wymagające, czarne bardzo wymagające i ekstremalne.

Lubisz góry ?
Lubisz podziwiać piękne widoki ?
Lubisz jeździć rowerem ?
Chcesz spróbować przygody Mtb 🚴 w Krainie Rowerowej oraz jazdy na Single Track?

Zapraszam na wspólne wycieczki z Instruktorem Turystyki Rowerowej i Animatorem na rowerach, po Jakuszycach, Świeradów Zdrój, Szklarska Poręba w Górach Izerskich, Czechy, Karkonosze😁 dla początkujących, amatorów, kolarzy, rodzin z dziećmi, singli, grup, firm wraz z doskonaleniem techniki jazdy na rowerze górskim i możliwością wypożyczenia rowerów górskich, elektrycznych,fulli, wagoniki dla dzieci.

Kraina Rowerowa to Polsko-Czeskie trasy oraz jednokierunkowa sieć ścieżek rowerowych.

Single Track’i to naturalne ścieżki rowerowe, nowo wybudowane, o maksymalnym nachyleniu 5 proc., szerokości do 0,8 m w otoczeniu pięknej dzikiej przyrody Gór Izerskich i Karkonoszy.

Przyjedź i zobacz Krainę Rowerową i poczuj magię zjazdów na Singltrekach najlepszych w Polsce 😎
Wyciągi gondolowe na rowery, niezapomniane widoki, wypożyczalnie Treka i nie tylko, liczne wieże widokowe dla osób lubiących aktywny wypoczynek, niezapomnianą przygodę i adrenalinę to gwarancja dobrej zabawy i udanego wypoczynku😀

Szkolenia z techniki jazdy na rowerze górskim, na których zapoznajemy się ze wszystkimi technikami bezpiecznej i bezkolizyjnej jazdy. Dzięki temu wyrobisz prawidłowe nawyki, podniesiesz swoje kwalifikacje z zakresu bezpieczeństwa i pewności prowadzenia roweru w trudnych warunkach górskich.

Nie musisz być „kolarzem”, aby pewnie czuć się na rowerze. Podczas wycieczek rowerowych poznasz zasady panowania w najbardziej typowych sytuacjach, które często kończą się upadkiem. Sprawdzisz granice fizyki, których przekroczenie grozi kontuzją – zobaczysz jak wyjdziesz z opresji. Nauczysz się prawidłowych przełożeń oraz poprawy balansu ciała szczególnie podczas jazdy na single track.

Czeka na Ciebie dużo  dobrej zabawy i pozytywnej energii    
Trasy dopasowane do każdego 🙂 od bardzo łatwych do trudniejszych 🙂 dla rodzin z dziećmi do zaawansowanych technicznie 

Wydarzenia, atrakcje oraz kursy tematyczne z Instruktorem i Animatorem na rowerach jakie przygotowałem dla Państwa oprócz kursów, lekcji, to:

🚴 polsko-czeskie wycieczki na rowerach z instruktażem i animacjami,
🚴 majówka na rowerach z ogniskiem w grupach z integracją
🚴 wakacje z ogniskiem i kiełbaskami w Izerskim Parku Ciemnego Nieba
🚴 wakacje na rowerach z animacjami, weekendy dla singli i par z integracją oraz ogniskiem,
🚴 weekendy, wakacje, jesień dla rodzin z dziećmi, młodzieży, szkół z animacjami, kursy z programem, medalami, gadżetami, ogniskiem, nagrodami, gry i zabawy,
🚴  dzień dziecka z upominkami wraz z wyjątkowym rabatem,
🚴 nocą na rowerach z czołówkami w Izerskim Parku Ciemnego Nieba z ogniskiem,
🚴 urodziny, imieniny, rocznice, zaręczyny, eventy na rowerach z animacjami.
🚴 singiel party
🚴 kids party

Dodatkowe atrakcje:

👉 wielkie kociołkowanie impreza w schronisku Orle, z ogniskiem i muzyką.
👉 impreza retro na rowerach polsko – czeska
👉 dla gości lubiących adrenalinę przygotowałem pakiet zjazdowy na rowerach z zjazdów łagodnych i/lub ekstremalnych (poziom trudności tras i długość zjazdów jest dopasowany do umiejętności uczestników),
👉 muzyka z gitarą w schronisku i przy ognisku opcjonalnie,
👉 przejazd najwyżej położoną koleją Izerską w Polsce z Harrachova do Jakuszyc,
👉 kulinarne regionalne przysmaki na trasach podczas pobytów w schronisku kuchnia polska, lub po stronie czeskiej w karczmie lub restauracji opcjonalnie ( kiełbaski, grill, ognisko w schronisku Orle, knedliki czeskie w Harrachovie lub na Jizerce, słynne naleśniki na biszkopcie z jagodami w Chatce Górzystów).
👉 pobyt w schronisku z sauną i ogniskiem i kiełbaskami wraz z noclegiem jak ktoś chce z imprezą integracyjną:) nocleg mogę polecić
👉 nocleg w schronisku, z sauną, fińską, ognisko z kiełbaskami

Ceny Lekcji i Pakietów

💸 od 80 zł 
⏩ szkolenie z technik jazdy 
⏩ wycieczki tematyczne z instruktażem i animacjami. 
⏩ filmy z kamer Go pro i zdjęcia pamiątkowe z niezapomnianych tras Gratis 
⏩ instruktaż, przewodnictwo, wsparcie oraz pomoc techniczna na trasie
⏩ pakiet filmów i zdjęć pamiątkowych gratis
⏩ dobór i rezerwacja rowerów Gratis 
⏩ opieka instruktora, animatora, przewodnictwo 
⏩ gadżety, upominki  i pamiątki dla każdego
⏩ animacje z programem i gadżetami Gratis 
⏩ grupy, firmy, eventy wyjątkowe rabaty i wycena indywidualna 
⏩ indywidualnie lub w grupach 
⏩ wjazd gondolą gratis
⏩ pomoc i polecenie w znalezieniu noclegu w super cenie.

Osoby lubiące lub chcące spróbować sił w kolarstwie szosowym, górskim, mtb , xc, enduro zapraszam na wspólne treningi   
Region : Sudety, Karkonosze, Izery, Łużyce , Niemcy, Czechy.

Chcesz jeździć pewniej, szybciej i co najważniejsze bezpieczniej? Nie zastanawiaj się dłużej! Zapisz się już dziś i spędź czas w gronie ludzi, których łączy rowerowa pasja i pozytywna energia. 

Dołącz do Nas 🙂 
Zapraszam do rezerwacji pozytywnej energii 
W zimie zapraszamy na wycieczki z instruktażem narciarstwa biegowego, animacjami na biegówkach już od grudnia 🙂 do kwietnia.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli tu pozostaniesz uznamy że wyrażasz na to zgodę.

Przewiń do góry
+48 500 525 292